Contactează-ne:

Luni - Vineri:  09:00 - 17:00

 +49 (0)6784 989 989 9

 +49 (0)157 755 848 79

  info@isp-jobs.ro

CV în limba germană

Design modern

Traducere romană - germană inclusiv

Adaptat la cerințele angajatorilor germani

Trimiteți Formularul CV

Cursuri de limba germana nivel A 1- A2

Este un element de text. Fă dublu click, pentru a edita textul și stilul acestuia. Există o mulțime de setări pe care le poți aplica pentru textul din acest element sau pentru întregul element. Experimentează și nu ezita să acorzi întrebări pe chat.

Împreuna reușim!

Colaborator proiecte recrutare
16 ianuarie 2019

Cerinte:

• studii superioare in curs sau incheiate

• foarte bune abilitati de utilizare a calculatorului (Internet, Word, etc.)

• cunoasterea lb. germane la nivel conversational reprezinta un avantaj

• atitudine proactiva si spirit de echipa

• bune abilitati de comunicare si relationare cu clientii si candidatii

Responsabilitati:

• identificarea canalelor de recrutare pentru diferite pozitii vacante

• conceperea unei strategii de identificare eficienta a candidatilor

• selectarea si contactarea candidatilor pe baza CV-urilor, in functie de cerintele postului

• consilierea candidatilor in redactarea sau imbunatatirea CV-urilor

• informarea candidatilor cu privire la rezultatul procesului de selectie

• administrarea si utilizarea bazei de date interne

• intocmirea rapoartelor periodice de activitate

Alte informatii:

Forma de angajare: contract de colaborare/ PFA

Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in resurse umane

>> Aplica acum